Opinie naszych Klientów

Polecam współpracę z biurem Big City Broker. Szybko i sprawnie przeprowadzona
transakcja, profesjonalne podejście doradcy Sebastiana Pydy.

Polecam współpracę z Panią Kamilą Zajmała, przede wszystkim ze względu na 100% zaangażowanie w sprawę, pełen profesjonalizm, nawet przez moment nie odczułam, że ważna jest tylko prowizja, czego niestety nie mogę powiedzieć o niektórych innych agentach z którymi zdażyło mi się mieć doświadczenie. Pani Kamilo - życzę mnóstwa sukcesów!

Jako klient Pana Kamila Janasa z Biura Nieruchomości Big City Broker w Lublinie, chciałbym podziękować za sprawną i profesjonalną sprzedaż mojego mieszkania. Sprzedaż ta odbyła się w rekordowym czasie. Ofertę kupna otrzymałem od pierwszych oglądających mieszkanie już po dwóch tygodniach od chwili nawiązania współpracy z Panem Kamilem. To dla mnie absolutny rekord w sprzedaży. Tym bardziej, że wystawione przeze mnie mieszkanie to 95 m2 i było od 10 miesięcy wystawiane w 2 innych lubelskich biurach nieruchomości. Wcześniej pomimo wielu oglądających niestety się nie sprzedawało. Pan Kamil zadbał o profesjonalną prezentację mieszkania i wynegocjował dla mnie bardzo korzystną cenę. Przygotowana przez Niego transakcja przeprowadzona została rzetelnie z uwzględnieniem interesów i oczekiwań obu stron (sprzedającego i kupującego). Pan Kamil Janas to osoba wysokiej kultury osobistej i bardzo dużych zdolności interpersonalnych. We współpracy wykazał ogromne zaangażowanie w zrealizowaniu tej transakcji. Z
przyjemnością rekomenduję Pana Kamila Janasa jako wybitnego specjalistę branży nieruchomości i osobę pomocną oraz dyspozycyjną - Tomasz

Bardzo polecam firmę BIG CITY BROKER osobom zamierzajacym sprzedać lub kupić wymarzony dom czy mieszkanie. Dziękuję Panu Sebastianowi Pydzie za profesjonalną pomoc w zakupie mieszkania. Bez Pana nie dałabym rady!

Bardzo dziękuję Panu Sebastianowi Pyda za rzetelną i profesjonalną pomoc przy sprzedaży mieszkania. Pan Sebastian charakteryzuje się niezwykłą skutecznością, we wtorek podpisaliśmy umowę pośrednictwa, a już w piątek mieszkanie "znalazło" kupca, przy okazji jest sympatycznym, kulturalnym człowiekiem. Bardzo polecam potencjalnym klientom firmę Big City Broker.

Serdecznie polecam współpracę z Big City Broker. Szybko, konkretnie i bardzo profesjonalnie. Osobiście miałam przyjemność kupić nieruchomość dzięki pomocy Pana Sebastiana Pydy. Cieszę się, że mogłam polegać na jego doświadczeniu, służył pomocą i radą wtedy kiedy było to najbardziej potrzebne. Pana Sebastiana wyróżnia duża determinacja i elastyczność w działaniu. Rzeczywiście sprawy niemożliwe stara się
załatwiać od ręki. Szczerze polecam współpracę z tym biurem nieruchomości.

Bardzo profesjonalna obsługa. Klient na moje mieszkanie został znaleziony dosłownie w kilkanaście minut od podjęcia współpracy. Cóż więcej można zatem napisać... Serdecznie polecam całe biuro, a w szczególności Pana Kamila Błaszczaka.

Polecam współpracę z Big City Broker, a w szczególności Pana Sebastiana Pydę, z którym to miałam przyjemność przejść przez cały proces zakupu mieszkania. Zaangażowanie, profesjonalizm i elastyczność na najwyższym poziomie. Wszelkie formalności załatwiane w trybie niemalże ekspresowym, godząc jednocześnie interesy zarówno kupującego jak i sprzedającego. Jestem bardzo zadowolona ze współpracy z Panem Sebastianem, jeszcze raz gorąco polecam i rekomenduję Pana Sebastiana jako świetnego doradcę ds. nieruchomości.

Kupno mieszkania przy pomocy Moniki było proste. Dziękujemy za pomoc we wszelkich formalnościach. Dobre rozwiązanie dla kogoś kto nie ma pojęcia o przeróżnych procedurach lub po prostu nie chce mu się tym zajmować :) Polecamy to biuro i Monikę Dudek :)

Profesjonalne podejście do klienta. Bardzo fachowe rady i wsparcie przy sprzedaży mieszkania, a dodatkowo super przyjazna atmosfera. Spośród wielu biur na naszym rynku Big City Broker wyróżnia się tym, że nie jest kolejnym biurem który tylko potrafi wystawić oferty na OLX, ale daje dużo więcej od siebie. Szczególne podziękowania dla Pani Kasi :)
To było pierwsze mieszkanie, które sprzedawałem, a Pani Kasia pomogła mi przejść przez cały proces od A do Z, za co bardzo dziękuję. Polecam każdemu kto chciałby sprzedać mieszkanie bez bólu głowy i zastanawiania się jak to się robi.